Спальний мішок - одна з найнеобхідніших речей для відпочинку на природі, або в умовах позбавлених домашнього комфорту. Спальні мішки розрізняються за сезонність і матеріалами, з яких їх виготовлено. Незмінним лишається єдине правило для довгого використання будь-якого спального мішка - потрібно дотримуватись правил його чистки та зберігання. Спальні мішки з синтетичних тканин можна прати в пральних машинках, спальні ж мішки з пуховим наповнювачем потребують догляду в хімчистках з використанням спеціальних пральних засобів та технологій сушки. Зберігати такі мішки краще в розгорнутому вигляді, щоб наповнювач не стискався.

Для того, щоб спальний мішок служив вам довше і не так швидко бруднився, використовують вкладиші в спальні мішки, або, як ще їх називають, лайнери.

Вкладиш в спальний мішок

 

Вкладиш в спальний мішок - аксесуар для сну, який захистить ваш спальний мішок від бруду та вологи з середини, що дозволить збільшити термін служби вашого спального мішка.

Вкладиш в спальний мішок може використовуватись, як окремо для сну в теплу ніч, в транспорті або хостелі, так і вдягатись всередину спального мішка.

Вкладиш в спальний мішок стане у нагоді мандрівникам в країни з теплим вологим кліматом, адже може з легкістю замінити повноцінний постільний комплект білизни. Його легко прати та він швидко сохне. На відміну від спального мішка, вкладиші можна часто прати.

Безумовною перевагою вкладишу в спальний мішок є його невелика вага та малі габарити. Вкаладиші не займають багато місця в наплічнику, проте значно підвищують рівень комфорту і гігієни.

Незамінним лайнер - вкладиш буде для туристів, які ще не мають власного спального мішка і користуються прокатними.

Вкладиші в спальні мішки мають форму ковдри, як модель представлена в нашому магазині: 

Naturehike NH15S012-D

Naturehike NH15S012-E

Naturehike Cotton Standart NH15S012-D,

Або форму кокона з капюшоном, що має розширення до гори, як модель:

 Naturehike High elastic sleeping bag NH17N002-D.

Обидві моделі дають можливість вільно рухатись уві сні та комфортно відпочивати.

Другим чудовим аксесуаром для вашого спального мішка є бівачний мішок, який значно розширить ваші туристичні горизонти.

Бівачний мішок

 

Бівачний мішок, біві, бівзак – зовнішній чохол на спальний мішок, виготовлений з мембранної тканини, який запобігає потраплянню конденсату на спальник та захищає від потрапляння вологи всередину.

Деякі моделі бівачних мішків можна використовувати для ночівлі без намету. Такі моделі можна доповнити легким тентом, що буде захищати вас від вітру та опадів та товстим килимком, що не даватиме холоду проникати від землі.

Бівачні мішки здобули свою популярність серед військових, велотуристів, альпіністів, що ночують на підвісних люльках під час складних стінних маршрутів та туристів легкоходів, які заощаджують місце в наплічнику.

Серед переваг бівачних мішків їх легкість, компактність та багатофункціональність.

Бівачні мішки можна використовувати, як в наметі під час зимових походів, щоб утеплити спальний мішок та захистити від надмірного конденсату, який виникає через різницю температур всередині намету, де ви дихаєте всю ніч, та ззовні, де вирує непогода та  мороз. Так і використати бівачний мішок замість намету для комфортного сну просто неба.

Така модель бівачного мішка представлена у нашому магазині BaseCamp.

Мішок бренду товарів для легходного туризму та кемпінгу 3F UL GEAR.

Антиконденсаційний чохол для спального мішка від 3F UL GEAR Bivy B TYVEK - це зовнішній вітрозахисний і водостійкий чохол для захисту вашого спального мішка. Надягається зовні спального мішка.

Антиконденсаційний Bivy виготовлений з мембранної тканини DuPont TYVEK, що дихає. Має капюшон, який повністю закривається, захищаючи голову від опадів і вологи. Bivy захистить ваш спальник від вологи і конденсату. Його можна використовувати в поєднані з літнім або зимовим спальним мішком або окремо в теплу погоду. Бівуачний мішок можна використовувати для сну просто неба.

Рекомендації по догляду за бівачними мішками досить прості. Не слід прати їх досить часто, здавати в хімчистку. Для прання слід використовувати спеціальні миючі засоби для мембранних матеріалів, наприклад спальних мішків та одягу, що відновлюють пропитку.

Наш магазин BaseCamp також пропонує широкий вибір таких аксесуарів для спальних мішків: чохли та мішки для зберігання спальників, подушки, килимки, фольговані килимки.