Бренд Naturehike

Бренд Naturehike, який широко представлений в нашому магазині, є професійним брендом товарів для аутдору – туризму, відпочинку на природі та мандрівок. Його було засновано в 2005 році в Китаї.

Naturehike пропагує концепцію «легкого туризму» і дотримується високої якості виробництва полегшених товарів для аутдору.

Як виробляють товари бренду Naturehike?

Naturehike – це підприємство повного циклу, від дослідження та розробки спорядження до його проєктування та кінцевого виробництва. Naturehike спеціалізується на спорядженні та одязі для подорожей, треккінгу, гірського кемпінгу та інших видів активного відпочинку та спорту. Naturehike створює високоякісне полегшене професійне спорядження для аутдору.

Товари Naturehike завжди проходять через всі найсучасніші процеси виробництва та тестування. Вся  продукція перевірена і випробувана професійними спортсменами, які залучені у весь цикл розробки та виробництва спорядження від самого початку до кінця.

Naturehike також обов’язково бере до уваги досвід наших споживачів та зворотній зв’язок від них для забезпечення подальшого розвитку та вдосконалення нашої продукції. Все це зробило Naturehike якісним брендом, з хорошою репутацією серед аутдор спільноти.

Джерелом натхнення для бренду Naturehike є краса природи, яка збагачує щоденний досвід наших споживачі, тож бренд всіляко пропагує розвиток туризму.

І ми завжди сповнені ентузіазму, незалежно від того, яким довгим може бути шлях до відкриття нових красивих пейзажів. Ми сподіваємося, що кожен член спільноти Naturehike з допомогою нашого спорядження завжди буде в змозі ефективно протистояти викликам та досягати меж власних можливостей.“- команда Naturehike.