Титановий посуд стає все більш популярним серед туристів та любителів активного відпочинку. Сьогодні розкриємо секрет цього унікального матеріалу і розповімо чому ж він користується таким попитом.

Ще якісь десять років тому майже весь туристичний посуд виготовлявся з легкого алюмінію чи цупкої, але досить важкої сталі. Проте останні роки туристичний світ підкорює легкий та надійний посуд з титану. У чому ж його особливість та переваги?

Особливості та переваги титанового туристичного посуду:

Титан відрізняється від інших металів за своїми хімічними та фізичними властивостями. Першим, що варто зауважити про титан – це дуже міцний матеріал, що дозволяє робити дуже тонкі стінки таких виробів з титану як туристичний посуд чи аксесуари. Серед усіх металів титан має найвижче співвідношення  міцності до ваги.

Якщо ж такі самі тонкі стінки буде мати, наприклад, алюмінієвий посуд то його буде легко зігнути чи пошкодити. Посуд з нержавіючої сталі є міцним, але важким водночас, що вже не відповідає запитам сучасного туриста. Титановий посуд легкий та не боїться механічних ушкоджень.

Про другу особливість і перевагу титанового посуду для туризму ми вже згадали - це легкість. Так титанові столові прибори можуть важити до 20 грамів, а набори посуду на кілька предметів до пів кілограма.

Титановий посуд можна використовувати як на відкритому вогні, так і для приготування їжі на пальниках.

Титановий посуд має антипригарні властивості. Титанову пательню чи казанок легко відмити від кіптяви багаття незначною кількістю води, чи навіть піском та сухим листям, що дуже зручно в умовах дикої природи.

Однією з особливостей титану є його інертність як металу, що дозволяє йому безпечно взаємодіяти з зовнішнім середовищем та довго слугувати.

Посуд з титану безпечний для зберігання напоїв та приготування їжі, титан не окислюється, не виділяє запаху та не додає присмаку їжі.

Титан не іржавіє у звичайних умовах, оскільки він не окислюється. Навіть якщо на титановому посуді з’являться подряпини, на ньому утвориться тонка плівка з оксиду титану, що буде надійно захищати від корозії та зовнішнього впливу.

Теплопровідність титанового посуду дозволяє їжі та напоям довше залишатись гарячими, але при цьому посуд ззовні не буде обпікати руки і його комфортно буде тримати.

Завдяки своїм унікальним властивостям титан використовується не лише для виготовлення посуду, але й ультралегких та міцних кілочків для наметів. Дуже популярними серед поціновувачів комфортного кемпінгу є титанові дров’яні пічки, "щепочніци"  та навіть складні грилі виготовлені з титану.

Варто зазначити, що титанові вироби є популярними не лише серед туристів, які рахують кожен грам у наплічнику, але і серед прихильників здорового харчування та спортсменів. Пляшки з титану ідеально підходять для зберігання енергетичних напоїв та фруктових смузі, завдяки тому, що напої в них не окислюються, на відміну від пластикових пляшок.

Пропонуємо розглянути кілька виробів з титану, що стануть у пригоді мандрівнику та туристу.

Ложко-виделка з ножем Kyson KS-1066 ​призначена для походів, туризму, рибалки або для виживання. Ложка тонка та легка - важить всього 16,5 грамів. Ложко-виделка Kyson замінить звичайну ложку, виделку та ніж завдяки своїй конструкції. Поміститься у маленькій кишені рюкзака, сумки чи одягу.

Набір столових приборів Kyson KS-1067 виготовлений з міцного титанового сплаву високої стійкості до деформацій, великих перепадів температур, корозій. Матеріал не змінює своїх властивостей під час тривалого використання. В набір Kyson входять такі столові прибори: ложка, виделка, ніж. Завдяки спеціальним отворам прибори можна прикріпити карабіном до рюкзака, сумки, або розмістити у невеликій кишені. Загальна вага набору складає усього 35 г.

Титанова кружка Naturehike NH20CJ005 0.6 мл виготовлена з ультралегкого титанового сплаву, що допоможе Вам мінімізувати вагу рюкзака та заощадити його обсяг завдяки ручкам, що складаються.

Казанок туристичний титановий Naturehike. Об'єм казанку 1250 мл. Важить титановий туристичний казанок 147 грамів. Максимальний зовнішній діаметр: 135 мм (з ручками).
В такому казанку не змінюється смак їжі та напоїв. Казанок екологічно безпечний та добре тримає тепло.

Наш магазин BaseCamp пропонує широкий вибір титанового посуду та туристичних аксесуарів, які будуть корисним доповненням вашого спорядження та значно знизять вагу вашого наплічника.

Подорожуйте легко!