Для чого потрібен РЕЖИМ ЧЕРВОНОГО СВІТЛА  в ліхтарі?

Червоні світлодіоди набагато енергоефективніше ніж звичайні. І при однаковому рівні освітлення, батарейки сідатимуть набагато повільніше. Особливо це важливо в кризовому випадку, коли ви РАПТОМ от-от залишитесь без світла.

Червоний фільтр дозволяє зберегти здатність ока розрізняти деталі місцевості, в сутінках не збиває режим "нічного зору" людини. Якщо в сутінках ви включите яскраве біле світло, щоб розрізнити стежку, то крім світлової плями в центрі ви нічого не побачите. В тьмяному природному освітленні, найкраще використовувати червоний фільтр.

Приглушене червоне світло ліхтаря менше турбує сплячих людей, що зручно коли ви затрималися біля багаття пізніше звичайного і вам необхідно потрапити в намет. Або, навпаки, посеред ночі потрібно вибратися назовні чи знайти щось в рюкзаку. Для всього цього досить тьмяного червоного кольору. Поважайте сон ваших супутників і беріть ліхтарики з червоним світлодіодом;

Комахи ігнорують червоне світло ліхтаря, а ось на біле світло миттю злітаються комарі та мошка.

Червоне світло менше турбує багатьох тварин. Тому його часто використовують на сафарі для спостереження за нічним життям або при полюванні.

Якщо поряд фотографують з довгою витримкою нічне небо, ви з меншою ймовірністю зіпсуєте фото.